fotovideo

bikemotoportale

Partnerzy

podkarpacie

ustrzyki

zarszyn

 ebukowsko-jpg

izagorz-jpg

etyrawa-jpg

ekomancza-jpg

lesko

zarszyn

brzozow

wbieszczadach.net

wsanok

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem ebesko.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

 

Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@ebesko.pl

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 

Zdjęcia

Internetowa galeria zdjęć Gminy Besko

Zapraszamy do wysyłania zdjęć na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

reklama

PASS CUP 2016 FOTORELACJA

Do integrowania pracowników nikogo nie trzeba przekonywać. Zgrany zespół znacznie lepiej ze sobą współpracuje, a w efekcie – osiąga dobre wyniki. Dobra atmosfera wśród załogi to większe zaangażowanie i większe zadowolenie z pracy, a to wszystko przekłada się na wyniki osiągane przez firmę na rynku.
PASS-POL Sp. z o.o., największa firma w regionie na czele z nowym Zarządem, chętnie wspiera działania, których celem jest integracja pracowników. 4 czerwca na boisku sportowym Klubu Piłkarskiego „Orzeł Bażanówka” odbyła się impreza integracyjna pod tytułem „PASS CUP 2016”, w ramach której zorganizowano mecze piłki nożnej i piknik rodzinny.

DSC 9639 Kopiowanie
W turnieju piłkarskim wzięło udział sześć drużyn reprezentujących wydziały: Wulkanizacji, Warsztat i Wytłaczarki, A1/A2 – montaż i profilowanie poliamidów, A8 – produkcja Ford, A11 – produkcja zespołów paliwowych oraz Administracji. Mecze były rozgrywane systemem grupowym. Do finału awansowały drużyny A1/A2 i Wulkanizacji. Zaciętą walkę wygrały połączone siły wydziałów A1 i A2. Natomiast po pasjonujących rzutach karnych trzecie miejsce wywalczył zespół Administracji, który na czele z kapitanem – Prezesem Jaromirem Wiluszem, pokonał drużynę A11.

DSC 9559 Kopiowanie
Pierwszą część imprezy integracyjnej „PASS CUP 2016” zakończyło wręczenie pucharu dla zwycięzców oraz dyplomów dla pozostałych drużyn z rąk Pani Dyrektor Alicji Jarugi i Pana Prezesa Jaromira Wilusza. Wybrano także najlepszego strzelca turnieju, którym został Fabian Pańko (strzelił 8 bramek) oraz najlepszego bramkarza – Tomasza Komańskiego, któremu nie strzelono żadnej bramki w rozgrywanych meczach. Obaj gracze pochodzą ze zwycięskiej drużyny A1/A2. Zdobywcy pucharu nie mieli sobie równych, dlatego w pełni zasłużenie zebrali wszystkie nagrody.

DSC 8068 Kopiowanie
Po emocjonujących rozgrywkach piłkarskich odbył się piknik rodzinny z grillem. Nie brakowało atrakcji dla najmłodszych, którzy mogli korzystać z dmuchanego zamku, trampoliny czy brać udział w konkursach i zabawach organizowanych przez Panie animatorki.

DSC 8062 Kopiowanie
Organizatorzy przewidzieli także konkurs dla dorosłych. Uczestnicy wykonywali rzut karny do bramki, której na przemian bronili Kierownik Działu Nowych Uruchomień – Sylwester Kowalczyk oraz Przewodniczący Zarządu Związków Zawodowych – Robert Majcher. Ku uciesze organizatorów konkurencja wzbudziła duże zainteresowanie nie tylko Panów ale również Pań.

 460DSC 8142 Kopiowanie

DSC 8923 Kopiowanie

DSC 9045 Kopiowanie

DSC 9073 Kopiowanie

DSC 9179 Kopiowanie

DSC 9403 Kopiowanie

DSC 9434 Kopiowanie

DSC 9543 Kopiowanie

Pogoda Besko z serwisu

Promowane firmy

 

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

O Gminie Besko

beskoGmina Besko –  leży w południowo-wschodniej Polsce, na pograniczu Beskidu Niskiego i Dołów Jasielsko-Sanockich, pomiędzy Krosnem a Sanokiem, na wysokości.... więcej

punktMapa Beska
punktMiejscowości
punktUrząd Gminy
punktHistoria Gminy
punktPolicja
punktUrząd pocztowy
punktOśrodki Zdrowia

punktSzkoły
punktPrzedszkola
punktKościoły
punkt Stowarzyszenia
punktOSP w gminie
punktGaleria
punktNoclegi

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy                   
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktW kinie
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktSklepy spożywcze
punktPizza na telefon
punkt Jedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Miejscowości

beskoMiejscowości Gminy Besko i przydatne informacje:

punktBesko      


punktMymoń

Komunikacja

ikonka_7Gmina Besko –  leży w południowo-wschodniej Polsce, na pograniczu Beskidu Niskiego i Dołów Jasielsko-Sanockich, pomiędzy Krosnem a Sanokiem, na wysokości.... więcej

punktBesko

punktPrywatni

Ciekawe miejsca

ikonka_6Gmina Besko –  leży w południowo-wschodniej Polsce, na pograniczu Beskidu Niskiego i Dołów Jasielsko-Sanockich, pomiędzy Krosnem a Sanokiem, na wysokości.... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Gminy Besko
punktKapliczki

Ostatnie komentarze