fotovideo

bikemotoportale

Partnerzy

podkarpacie

ustrzyki

zarszyn

 ebukowsko-jpg

izagorz-jpg

etyrawa-jpg

ekomancza-jpg

lesko

zarszyn

brzozow

wbieszczadach.net

wsanok

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem ebesko.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

 

Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@ebesko.pl

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 

Zdjęcia

Internetowa galeria zdjęć Gminy Besko

Zapraszamy do wysyłania zdjęć na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

reklama

Kino

GOK Besko zaprasza na film Św. Filip Neri cz.2

  GOK Besko zaprasza na film Św. Filip Neri cz.2 Besko /  Gminny Ośrodek Kultury w Besku oraz parafia Besko zapraszają na kolejny film z cyklu "Bóg bogaty w miłosierdzie", projekcja trzecia  " Św Filip Neri " cz.2 ,  która odbędzie się 29 lutego 2016 roku o godz 18.00 w Sali konferencyjnej ( 1 piętro ) Gminnego Ośrodka Kultury w Besku. SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Więcej...

GOK Besko zaprasza na film Św. Filip Neri cz.1

GOK Besko zaprasza na film Św. Filip Neri cz.1 Besko /  Gminny Ośrodek Kultury w Besku oraz parafia Besko zapraszają na kolejny film z cyklu "Bóg bogaty w miłosierdzie", projekcja druga  " Św Filip Neri " cz.1 ,  która odbędzie się 22 lutego 2016 roku o godz 18.00 w Sali konferencyjnej ( 1 piętro ) Gminnego Ośrodka Kultury w Besku. SERDECZNIE ZAPRASZAMY  

Więcej...

Projekcja filmu "Rozumiemy się bez słów" w GOK Besko

Projekcja filmu BESKO / Gminny Ośrodek Kultury w Besku zaprasza na projekcję filmu „Rozumiemy się bez słów”, która odbędzie się 25 stycznia 2016 r. o godzinie 19.00 w sali widowiskowej w GOK Besko. Wstęp wolny.

Więcej...

Filmowe Wieczory w GOK w Besku - "Ex Machina"

Filmowe Wieczory w GOK w Besku - BESKO / Gminny Ośrodek Kultury w Besku zaprasza na projekcję filmu ,,Ex Machina", która odbędzie się 10 listopada o godzinie 19.00 w sali widowiskowej GOK-u. Wstęp wolny.  

Więcej...

GOK zaprasza na jesienno-zimowe wieczory z filmem

GOK zaprasza na jesienno-zimowe wieczory z filmemBESKO / Gminny Ośrodek Kultury w Besku zaprasza na projekcję filmu „Karolina” Dariusza Reguckiego, która odbędzie się 27 października w sali widowiskowej GOK. Rozpoczęcie seansu o 19.00. Wstęp wolny.

Więcej...

Projekcja filmu "Wałęsa. Człowiek z nadziei" w GOK-u w Besku

Projekcja filmu BESKO / Gminny Ośrodek Kultury w Besku zaprasza na projekcję filmu „Wałęsa. Człowiek z nadziei”, która odbędzie się 12 marca 2015 roku o godzinie 18.00 w sali widowiskowej GOK-u w Besku. Wstęp wolny.

Więcej...

Projekcja filmu "IDA" w GOK-u w Besku

Projekcja filmu BESKO / Gminny Ośrodek Kultury w Besku zaprasza na projekcję nagrodzonego Oscarem filmu „Ida” Pawła Pawlikowskiego, która odbędzie się 5 marca o godzinie 18.00 w sali widowiskowej w GOK-u w Besku. Wstęp wolny.

Więcej...

Projekcja filmu "Bogowie" w GOK-u w Besku

Projekcja filmu BESKO / Gminny Ośrodek Kultury w Besku serdecznie zaprasza na projekcję filmu „Bogowie”, która odbędzie się 26 lutego 2015 roku o godzinie 18.00 w sali widowiskowej w GOK-u. Wstęp wolny. „Bogowie” to film o profesorze Zbigniewie Relidze i przeprowadzonym przez niego pierwszym udanym przeszczepie serca.    

Więcej...

GOK w Besku zaprasza na film "Mary's Land. Ziemia Maryi"

GOK w Besku zaprasza na film BESKO / Gminny Ośrodek Kultury w Besku zaprasza na projekcję filmu „Mary’s Land. Ziemia Maryi”, która odbędzie się 12 lutego 2015 roku o godzinie 18.00 w sali widowiskowej GOK-u. Wstęp wolny.

Więcej...

Pogoda Besko z serwisu

Promowane firmy

 

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

O Gminie Besko

beskoGmina Besko –  leży w południowo-wschodniej Polsce, na pograniczu Beskidu Niskiego i Dołów Jasielsko-Sanockich, pomiędzy Krosnem a Sanokiem, na wysokości.... więcej

punktMapa Beska
punktMiejscowości
punktUrząd Gminy
punktHistoria Gminy
punktPolicja
punktUrząd pocztowy
punktOśrodki Zdrowia

punktSzkoły
punktPrzedszkola
punktKościoły
punkt Stowarzyszenia
punktOSP w gminie
punktGaleria
punktNoclegi

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy                   
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktW kinie
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktSklepy spożywcze
punktPizza na telefon
punkt Jedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Miejscowości

beskoMiejscowości Gminy Besko i przydatne informacje:

punktBesko      


punktMymoń

Komunikacja

ikonka_7Gmina Besko –  leży w południowo-wschodniej Polsce, na pograniczu Beskidu Niskiego i Dołów Jasielsko-Sanockich, pomiędzy Krosnem a Sanokiem, na wysokości.... więcej

punktBesko

punktPrywatni

Ciekawe miejsca

ikonka_6Gmina Besko –  leży w południowo-wschodniej Polsce, na pograniczu Beskidu Niskiego i Dołów Jasielsko-Sanockich, pomiędzy Krosnem a Sanokiem, na wysokości.... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Gminy Besko
punktKapliczki

Ostatnie komentarze